Formy płatności

Płatność za towary zakupione w naszym sklepie może zostać zrealizowana w następujących formach:

 1. Przelew natychmiastowy oraz płatność kartą
  Najszybszą formą płatności w naszym sklepie jest płatność elektroniczna, zapewniająca natychmiastowy przelew środków na nasze konto. Po złożeniu zamówienia zostaną Państwo przekierowani na stronę swojego banku, aby zrealizować przelew. System umożliwia także płatność kartą online. Wówczas po podaniu numeru karty w formularzu, środki zostaną pobrane bezpośrednio z Państwa konta bankowego, do którego przypisana jest karta. Wybór tej formy płatności gwarantuje natychmiastową wpłatę i szybką realizację zamówienia.
 2. Przelew tradycyjny
  W wiadomości e-mailowej potwierdzającej złożenie zamówienia otrzymacie Państwo fakturę proforma z numerem konta, na które należy dokonać przelewu. Wybranie tej formy płatności może wydłużyć czas realizacji zamówienia.
 3. Płatność za pobraniem
  Dokonanie płatności następuje w momencie odbioru paczki.
 4. Gotówka
  Płatność gotówką jest możliwa przy odbiorze osobistym zamówienia.

Uwagi:
W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży. W przypadku wyboru przez Klienta płatności za pobraniem, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

Wersje językowe
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl